فروش پروفیل پنجره دوجداره به همراه توری پلیسه

فروش پروفیل پنجره دوجداره به همراه توری پلیسه, فروش توری پنجره, توری پنجره دوجداره, قیمت پنجره دوجداره, تعویض پنجره دوجداره,

فروش پروفیل پنجره دوجداره به همراه توری پلیسه

سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
10:26
توری پنجره دوجداره

يکي از عوامل موثر در ارزيابي فني و شيميايي کيفيت يک درو پنجره يو پي وي سي، واکنش پروفيل در برابر نور و تابش خورشيد است. معمولا يکي از ايرادهاي وارد بر درو پنجره هاي يو پي وي سي تغيير رنگ احتمالي پروفيل در برابر نور و تابش خورشيد است. به واقع آنچه باعث تغيير رنگ يا استحکان رنگ پروفيل مي شود، ترکيب و فرمول استفاده از استابيلايزرها پايدارکننده هاي پودر پي وي سي است. مهمترين استابيلايزر، تيتانيوم دي اکسايد است که ميزان مصرف اين مواد اوليه در تغيير يا پايداري رتگ پروفيل هاي يو پي وي سي نقش اساسي دارد. اطلاعات و مطالعات منتشره توسط نهادهاي بين المللي نشان مي دهد که ايران از حيث تابش مستقيم نور خورشيد و اثر گذاري آن بر کيفيت محصولات شيميايي جزو کشورهاي خطرناک محسوب مي‌شود و احتمال تغيير رنگ پروفيل هاي يو پي وي سي در ايران بيش از ديگر کشورها ارزيابي شده است.

آشنایی با انواع توری پلیسه
دو نوع توری پلیسه وجود دارد: توری های آلفا که برای پنجره های کوچک و کم ارتفاع در جهت عمودی ساخته میشود. توری های بتا که برای درب و پنجره های بزرگ در جهت افقی ساخته میشود.
یکی از مهمترین ویژگی های توری پلیسه ای پنجره دوجداره ، بحث شستشوی اسان و بی دردسر ان است که موجب جلب توجه خریداران نیز شده است ، اما به دلیل اطلاعات کم در مورد این موضوع همواره در هنگام خرید از تیم کاری ما این سوال مطرح می شود که چگونه و بدون اسیب به توری ، ان را تمیز کنیم. به دلیل استفاده از مواد فایبرگلاس و قابل انعطاف با مقاومت بالا در ساختار توری پلیسه درب و پنجره upvc؛ شما بدون هیچ نگرانی می توانید توری را از داخل چهارچوب خارج کرده و با اب و صابون شستشو دهید. البته در صورت دارا بودن ابزار کافی، می توانید بدون خارج کردن و با دستگاه بخارشوی اینکار را انجام دهید.

توری پلیسه بهترین راه برای جلوگیری از ورود حشرات موذی به منزل می باشد. بالا بودن استحکام در برابر نور خورشد، و هم چنین قابلیت شستشو از دیگر مزایا استفاده از توری پلیسه پنجره دوجداره می باشد. تطابق رنگ در پروفیل و قطعات آلومینیومی و هم چنین سهولت در رگلاژ و تنظیم توری توسط مصرف کننده؛ از دیگر مواردی است که می تواند مصرف کننده را برای استفاده از توری پلیسه پنجره یو پی وی سی قانع کند. هم چنین قابلیت نصب در هر جهت و کاهش آلودگی بعلت قابلیت جمع شوندگی تور از مزایای توری پلیسه پنجره یو پی وی سی می باشد. عدم زنگ زدگی تور و متعلقات آلومینیوم های مصرفی با شمش درجه یک می باشد که عرض بالایی پهن تر از عرض پایین تولید می شود. چنانچه به این نتیحه رسیدید که بهتر است از توری پلیسه پنجره دوجداره استفاده نمایید، می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.