توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج

توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج, فروش توری پنجره, توری پنجره دوجداره, قیمت پنجره دوجداره, تعویض پنجره دوجداره,

توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج

شنبه 7 بهمن 1396
11:27
توری پنجره دوجداره

 

پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک نسل جدید پنجره های کشویی می باشند که از عایق بندی و هوابندی بسیار بهتری برخوردار می باشند. توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج همانند سایر بازشوها می باشد با این تفاوت که جنس مورد استفاده در آن بسیار مقاوم تر بوده تا در صورت رفت و آمد دجار خرابی نگردد.

پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج جایگزین مناسبی برای درب و پنجره های کشویی می باشند. پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج از لحاظ عایق بودن در برابر صدا و گرد و غبار و نیز اتلاف انرژی فوق العاده بوده و همچنین پروفیل upvc مورد استفاده در این پنجره ها از نوع معمولی میباشد، اما یراق آلات مورد استفاده ی آن نسبت به انواع دیگر درب و پنجره ها گران تر است. پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج بازشو پنجره به صورت ريلی و مانند ماشين های فولكس واگن مي باشد. در ساخت پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج از همان نوع پروفیل لولایی یو پی وی سی استفاده می شود که البته می تواند پروفیل سری ۶۰ یا ۷۰ و یا از پروفیل درب استفاده شود که قاعدتا این قضیه نیاز به کارشناسی و بررسی محل و اندازه و ابعاد قبل از ساخت را دارد. شرکت پنجره ماندگار در تولید و اجرای پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج خود از معتبرترین یراق آلات فولکس واگنی از جمله ROTO و GU آلمان استفاده می کند که هرکدام از معتبرترین تولید کنندگان اینگونه یراق آلات هستند.همچنین این شرکت قادر به مشاوره به مشتریان گرامی جهت تولید و اجرای پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج یا Tilt & Slide می باشد.

پنجره فلوکس واگنی


توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج
توری پلیسه ای بیشترین بازار را به خود اختصاص داده و از نظر قیمت نیز در سطح بالاتری نسبت به انواع دیگر دارد البته لازم به ذکر است که توری پلیسه ای دارای مزایای بیشتری می باشد و پیشنهاد ما نیز استفاده از توری پلیسه ای است. قیمت توری درب پنجره یوپی وی سی ( upvc ) و آلومینیوم به صورت متراژ محاسبه شده و هزینه ای نیز بایت نصب توری به قیمت کل توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج اضافه میشود. توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج که توسط شرکت پنجره ماندگار به فروش می رسد دارای قیمت مناسب و استاندارهای لازم بوده و دارای ضمانت می باشند و نصب آن نیز با دقت بالا توسط افراد متخصص انجام می شود.
توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج به دلیل نوع یراق آلات خاص خود، مصارف خاصی هم دارد. باز شدن سش (باز شو) تا زاویه ۴۵ درجه، اشغال نشدن فضا در هنگام باز و بسته شدن و درارا بودن سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی از جمله مهم ترین خصوصیات پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج می باشد. یکی از مهمترین و گران قیمت ‌ترین انواع یراق ‌آلات موجود در بازار به نام سیستم فولکس واگنی است. اولین مسئله ‌ای که در خصوص این نوع خاص از یراق ‌آلات و دلیل استفاده از آنها باید مورد توجه قرار گیرد این است که، استفاده از یراق ‌آلات فولکس واگنی برای تسهیل در ساخت پنجره‌هایی که ابعاد عرض و ارتفاع بازشو آنها بزرگتر از حد معمول می باشد، مناسب است.
مزیت های سیستم توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج
– عایق ۱۰۰% نسبت به پنجره های دوجداره کشویی
– باز شدن لنگه تا زاویه ۴۵ درجه به صورت دو حالته

وین تک


– تمامی قطعات یراق‌ آلات مصرفی بر روی این سیستم ساخت شرکت ROTO آلمان می‌باشد.
– باز و بسته شدن بازشو (لنگه) بر روی ریل ست همانند درب خودروهای فولکس واگن
شرکت پنجره ماندگار دارای دفتر فروش توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج است روند کاری فروش توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج در این شرکت بدین صورت است که ابتدا ابعاد حدودی و مدل درب ها و پنجره های وین تک از مراجعه کنندگان و مشتریان گرفته می شود. سپس این ابعاد حدودی به نرم افزار طراحی توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج داده می شود تا پیش فاکتوری مبنی بر آن صادر گردد. این پیش فاکتور برای مشتری ارسال می شود و در صورتی که نسبت به قیمت موجود در پیش فاکتور نظر مساعدی داشته باشند یکی از کارشناسان دفتر فروش توری پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی وین تک کرج جهت اندازه گیری نهایی و بررسی دقیق درب ها و پنجره ها به محل مذکور مراجعه می نماید. سپس فاکتور نهایی با توجه به این ابعاد دقیق صادر می گردد و قرارداد منعقد می شود.