توری پنجره دوجداره هافمن کرج

توری پنجره دوجداره هافمن کرج, فروش توری پنجره, توری پنجره دوجداره, قیمت پنجره دوجداره, تعویض پنجره دوجداره,

توری پنجره دوجداره هافمن کرج

شنبه 30 دی 1396
12:21
توری پنجره دوجداره

قیمت انواع توری پنجره دوجداره هافمن کرج براساس مترمربع محاسبه می شود و هزینه ای نیز بابت نصب توری به قیمت کل پیش فاکتور اضافه می گردد. توری پنجره دوجداره هافمن کرج دارای قیمت مناسب و استاندارهای لازم بوده و دارای ضمانت می باشند و نصب آن نیز با دقت بالا توسط افراد متخصص انجام می گردد.
توری پنجره دوجداره هافمن کرج در مدل های مختلف در بازار موجود می باشد از جمله توری پلیسه ای و توری مگنتیک که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و دلیل آن جنس عالی و قابلیت شست وشوی آسان است. هافمن یکی دیگر از کمپانی های تولیدکننده انواع پروفیل یو پی وی سی توری پنجره دوجداره هافمن کرج می باشد. شرکت پنجره دو سه جداره هافمن در سال 1386 تاسیس و فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد و در طی سالیان اخیر موفق شده است به یکی از شرکت های صاحب نام تولید کننده انواع پروفیل یو پی وی سی تبدیل شود. انواع پروفیل توری پنجره دوجداره هافمن کرج طبق آخرین استانداردهای روز جهان و ایران تولید و به بازار فروش عرضه می گردند.

توری رولینگ و پلیسه


انواع پروفیل پنجره دوجداره هافمن کرج عبارتند از:
پروفیل لنگه پنجره دوجداره پروفیل هافمن
ارتفاع دیواره خارجی پروفیل پنجره دوجداره هافمن کرج در این نوع ۵۸ میلیمتر و همچنین ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل نیز ۵۸ میلیمتر می باشد. عرض پرفیل لنگه پنجره هافمن ۷۰ میلیمتر و این پروفیل ۵ کاناله بوده و دارای ضخامت شیشه خور ۲۴ میلیمتری میباشد. محل اسقرار گالوانیزه در این نوع پروفیل یو پی وی سی هافمن به ارتفاع ۳۳ میلیمتر و عرض ۲۲ میلیمتر میباشد.
پنجره پروفیل فریم پنجره دوجداره پروفیل هافمن https://karaj-upvc.com/
در این پروفیل ارتفاع دیواره خارجی پروفیل یو پی وی سی هافمن ۶۲ میلیمتر و ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل ۴۲ میلیمتر می باشد. عرض پروفیل فریم پنجره هافمن ۶۰ میلیمتر و این پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ضخامت شیشه خور ۲۴ میلیمتری میباشد. در این نوع پروفیل یو پی وی سی هافمن محل استقرار گالوانیزه به ارتفاع ۲۳ میلیمتر و عرض ۳۲ میلیمتر میباشد.
پروفیل میانی ثابت پنجره دوجداره پروفیل هافمن
در این نوع ارتفاع دیواره خارجی پروفیل پنجره دوجداره هافمن کرج ۸۲ میلیمتر و ارتفاع دیواره داخلی این نوع پروفیل ۴۲ میلیمتر می باشد. عرض پروفیل میانی ثابت هافمن ۶۰ میلیمتر و پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ۲۴ میلیمتر ضخامت شیشه خور می باشد. محل استقرار گالوانیزه در این پروفیل upvc هافمن به ارتفاع ۳۳ میلیمتر و عرض ۲۲ میلیمتر می باشد.
پروفیل میانی متحرک پنجره دوجداره یو پی وی سی پروفیل هافمن
ارتفاع دیواره خارجی این نوع پروفیل پنجره دوجداره هافمن کرج ۶۳.۵ میلیمتر و همچنین ۳۶ میلیمتر ارتفاع داخلی این پروفیل می باشد. پروفیل ۳ کاناله بوده و عرض این نوع پروفیل میانی متحرک هافمن ۶۳.۵ میلیمتر می باشد.

درب پنجره دوجداره upvc


پروفیل پنل پنجره یو پی وی سی پروفیل هافمن
ارتفاع دیواره خارجی پروفیل پنجره دوجداره هافمن کرج در این نوع ۱۰۰ میلیمتر و همچنین ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل نیز ۱۰۰ میلیمتر می باشد. پروفیل پنل هافمن دارای عرض ۲۴ میلیمتر می باشد. https://karaj-upvc.com

مزایای توری پنجره دوجداره هافمن کرج
سهولت در نصب پنجره دوجداره هافمن کرج
تنوع رنگ بالا
جلوگیری از نفوذ حشرات و گرد و غبار
قابلیت نصب روی همه نوع پنجره دوجداره هافمن کرج
دارای ابعاد سفارشی و بزرگ
حرکت در جهت افقی و عمودی
مقاوم در برابر محیط
تعمیر و رگلاژ آسان
قابلیت جمع شدن تور و اشغال فضای کم
ماندگاری بالای پنجره دوجداره هافمن کرج
عدم زنگ زدگی