توری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج

توری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج, فروش توری پنجره, توری پنجره دوجداره, قیمت پنجره دوجداره, تعویض پنجره دوجداره,

توری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج

یک شنبه 24 دی 1396
15:17
توری پنجره دوجداره

در این مطلب قصد داریم تا مزایا و روش نصب و همچنین نحوه قیمت گذاری توری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج را مورد بررسی قرار دهیم و نکاتی را در این باب ذکر نماییم. توری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج از جنس فایبر گلاس بوده و در انواع سایز و رنگ با توجه به درخواست مشتریان گرامی قابل سفلرش می باشد.

توری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج بیشترین بازار را به خود اختصاص داده و از نظر قیمت نیز در سطح بالاتری نسبت به انواع دیگر دارد البته لازم به ذکر است که توری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج دارای مزایای بیشتری می باشد و پیشنهاد ما نیز استفاده از توری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج است. قیمت توری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج به صورت متراژ محاسبه شده و هزینه ای نیز بایت نصب توری به قیمت کل اضافه میشود. توری هایی که توسط شرکت پنجره ماندگار به فروش می رسد دارای قیمت مناسب و استاندارهای لازم بوده و دارای ضمانت می باشند و نصب آن نیز با دقت بالا توسط افراد متخصص انجام می شود. وين تك با بهره گيري از بهترين مواد اوليه كه قبل از ارائه به خطوط توليد در آزمايشگاه مورد تست هاي كيفي قرار مي گيرد و با تلفيق مديريت هدفمند و تكنولوژي برتر در توليد، مفتخر به دريافت بيش از ۱۳ استاندارد و و گواهينامه فني معتبر شده است كه از جمله آنها مي توان به استانداردهاي ift ROSENHEIM، RAL و گواهينامه هاي ايزو ۹۰۰۱ و ايزو ۱۴۰۰۱ اشاره كرد. درب و پنجره هاي دوجداره UPVC ، عايق حرارتي هستند.

درب و پنجره دوجداره upvc کشویی


در این مطلب به چند نکته مهم که در هنگام خرید توری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج باید به آنها توجه فرمایید ذکر شده است:
۱- پروفیل درب و پنجره دوجداره upvc کشویی
در زمان خرید درب و پنجره دوجداره upvc کشویی حتما به استانداردهای پروفیل و گواهینامه های معتبر آن توجه نمایید چرا که پروفیل یو پی وی سی جزء اصلی در ساخت درب و پنجره دوجداره می باشد و اگر از استاندارد های لازم برخوردار نباشد مشکلات بسیار زیادی را در آینده ایجاد می کند.
۲- یراق آلات درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج https://karaj-upvc.com/
از آنجایی که در پنجره upvc کشویی تمام وزن شیشه و لنگه بازشو پنجره بر روی غلطکهایی است که در زیر بازشو قرار دارند و در هنگام جابجایی و اعمال نیروی فیزیکی شما بر روی دستگیره لنگه بازشو به حرکت در می آید جنس یراق آلات از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد تا عملیات آبندی و هوابندی نیز به درستی انجام گیرد. پیشنهاد ما به شما استفاده از یراق آلات استاندارد و معتبر با غلطکهای سرامیکی است که دارای بهترین عملکرد می باشند.

توری پنجره دوجداره

شرکت پنجره ماندگار در کرج https://karaj-upvc.com/ در تولید توری درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج خود از معتبرترین پروفیلهای upvc کشویی با کلیه استانداردهای معتبر داخلی و بین المللی استفاده می کند. همچنین یراق آلات درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج مورد مصرف این شرکت، روتو ROTO آلمان می باشد که کلیه مسائل امنیتی و ضدسرقت بودن ، آب بندی و هوابندی ، روان بودن به علت وجود غلطکهای سرامیکی و وجود دستگیره های درب و پنجره دوجداره کشویی وین تک کرج در آن رعایت شده است. در کارخانه وین تک WINTECH ایران تمامی زهوارهای درزبندی که عمدتا بر روی پروفیلهای UPVC وین تک عرضه می شود مطابق با آخرین قوانین حفظ محیط زیست اتحادیه اروپا تهیه شده و از نوع T.P.V بوده که این نوع مواد کوچکترین ضرری به محیط زیست و زندگی انسان وارد ننموده و۱۰۰% قابل بازیافت میباشد.