توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج

توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج, فروش توری پنجره, توری پنجره دوجداره, قیمت پنجره دوجداره, تعویض پنجره دوجداره,

توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج

دو شنبه 18 دی 1396
11:0
توری پنجره دوجداره

با خرید توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج از مزایا و ویژگی های آن نسبت به توری های قدیمی استفاده نمایید. توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج از بهترین مواد اولیه و توسط آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است تا بتواند رضایتمندی مشتریان را کسب نماید.
ما یک سری اصول مهمی که در خرید توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج و کلا هر نوع پنجره دو جداره که باید بدانید را به شما میگوییم. اول از همه اینکه دقیقا بدانید که چه میخواهید. شما چه نوع توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج https://karaj-upvc.com/ با توجه به شرایط منزل خود برای اتاقهای خواب، پذیرایی، آشپزخانه، راهروها و … میخواهید .مثلا برای آشپز خانه با توجه به قرار گرفتن سینک ظرف شویی یا گاز ویا هر وسیله ای که شما در آشپز خانه استفاده میکنید باید نوع پنجره خود را انتخاب بکنید. دوم اینکه ،شما از مشکلات خانه خود در زمینه پنجره ، بیشتر از هر شخص دیگری مطلع هستید بنابراین قبل از اینکه کارشناس پنجره به منزل شما برای اندازه گیری و مشاوره بیاید تمام مشکلات در رابطه با پنجره را در کاغذی یادداشت کرده و با کارشناس تمام آنها را مطرح کنید تا کارشناس بتواند بهترین نوع توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج را با توجه به مشکلات منزلتان طراحی بکند.

توری جمع شو


گاهی اوقات برای استفاده از هوای تازه مجبور به باز کردن درب و پنجره ها می شویم که باز گذاشتن درب و پنجره ها خود عاملی برای نفوذ حشرات موذی و ورود آنها به داخل منزل می شود. از این رو استفاده از توری های مخصوص بهترین راه برای جلوگیری از از این مشکل است. ولی در بعضی مناطق به دلیل ازدحام حشرات موذی و آزار دهنده گاها دیده می شود که این حشرات برروی توری کمین کرده و به محض باز کردن توری وارد منزل یا محل کار می شوند که بیرون راندن آن هم خود مشکل بزرگیست. از این رو شرکت پنجره ماندگار برای حل این مشکل از نسل جدید توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج استفاده نموده که آنتی باکتریال نامیده می شونده. در فرایند ساخت این توری ماده به آن تزریق میشود که بی بو و بی خطر است و حشرات را دفع می کند. این نوع توری از نسل جدید بود از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردار است.
عوامل موثر در تولید توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج https://karaj-upvc.com/
1-پروفیل یو پی وی سی :
پروفیل یو پی وی سی یکی از مطمئن ترین و پرمصرف ترین مواد اولیه در ساخت درب و پنجره ساختمانی بوده و مشخصه اصلی آن زیبائی و استحکام می باشد. سبک وزنی، خمش پذیري، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته، مقاومت در برابر مواد شیمیائی و بیولوژیک قابلیت تبدیل به سطوح صیقلی، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف و بالاخره انعطاف پذیري در کاربردهاي متعدد، پلیمرهاي مزبور را به مناسب ترین جایگزین براي آلیاژهاي فلزي و غیره فلزي در صنعت در و پنجره سازي تبدیل نموده است. پروفیل یو پی وی سی قابلیت عرضه در رنگهاي مختلف را دارا می باشد.

مدل پنجره دوجداره


2 – یراق آلات پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج https://karaj-upvc.com/ :
یراق آلات در نحوه عملکرد و نوع پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج نقش اساسی را ایفا می کنند. یراق آلات مصرفی در ساخت درب و پنجره دو جداره باکیفیت شامل لولا , قفل , دستگیره , اسپانیولت و … می باشند. طرح های زیبا و ایمن یراق آلات به طوری است که درب و پنجر دوجداره را از چهار جهت قفل کرده و امنیتی فوق العاده به آن می دهد و براحتی فقط با یک چرخش یک دستگیره پنجره یا درب بوسیله قفل هایی به شکل قارچی به قابهایشان محکم گردندکه سبب ایمنی بالای پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج می گردد.
محاسبه قیمت توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج درهر شرکت متفاوت است. در شرکت پنجره ماندگار روند کاری بدین صورت است که ابتدا ابعاد حدودی و مدل درب ها و پنجره ها از مراجعه کنندگان و مشتریان گرفته می شود. سپس این ابعاد حدودی به نرم افزار طراحی درب و پنجره داده می شود تا پیش فاکتوری مبنی بر آن صادر گردد. این پیش فاکتور برای مشتری ارسال می شود و در صورتی که نسبت به قیمت توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج موجود در پیش فاکتور نظر مساعدی داشته باشند یکی از کارشناسان شرکت جهت اندازه گیری نهایی و بررسی دقیق درب ها و پنجره ها به محل مذکور مراجعه می نماید. سپس فاکتور نهایی توری پنجره دوجداره upvc باکیفیت در کرج با توجه به این ابعاد دقیق صادر می گردد و قرارداد منعقد می شود.