نمایندگی توری در و پنجره دوجداره وین تک کرج

نمایندگی توری در و پنجره دوجداره وین تک کرج, فروش توری پنجره, توری پنجره دوجداره, قیمت پنجره دوجداره, تعویض پنجره دوجداره,

نمایندگی توری در و پنجره دوجداره وین تک کرج

شنبه 16 دی 1396
10:46
توری پنجره دوجداره

توری پلیسه نسل جدید توری های پشه بند می باشند که به جای توری های ثابت سنتی در انواع پنجره های چوبی ، آهنی ، آلومینیومی و دو جداره قابل استفاده می باشند. نمایندگی توری در و پنجره دوجداره وین تک کرج با ارائه بهترین توری پلیسه به شما این امکان را می دهد که در زمان تعویض پنجره های قدیمی و خرید درب و پنجره دوجداره مناسب ترین توری را خریداری نمایید.
تمامی محصولات نمایندگی توری در و پنجره دوجداره وین تک کرج با تکنولوژی و ترکیبات مواد اولیه یکسان تولید شده و از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، بصورت مرتب کنترل و نظارت می گردد. جهت کنترل و حفظ کیفیت برند درب و پنجره دو جداره وین تک در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشور نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی بصورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می گردد. پروفیلهای تولید شده در کارخانه upvc وین تک با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور و هم چنین کشورهای همجوار طراحی شده است تا دارای کیفیت و مقاومت بالایی باشند.
ویژگی های مهم فروش نمایندگی توری در و پنجره دوجداره وین تک کرج https://karaj-upvc.com/
قیمت مناسب درب و پنجره های دوجداره وین تک مناسب
دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی هستند.
مناسب با شرایط آب و هوایی کشور
دارای مدل های مختلف از لحاظ سایز بندی و رنگ می باشند.

وین تک


تمامی محصولات تولیدی در شرکت درب و پنجره دو جداره وین تک https://karaj-upvc.com/ طی فرایند تولید،پس ازآن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه درب و پنجره وینتک تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند. از پروفیل های وینتک تولید شده در هر خط اکسترودر و در هر شیفت کاری نمونه گیری گردیده و آزمایشهای مختلفی به شرح ذیل بر روی هر مقطع به انجام میرسد و در صورتی که نتایج حاصله پایین تر از حدود استانداردهای مشخص شده باشد از ارسال پروفیل به انبارها و واحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید. استفاده از درب و پنجره های دو جداره وین تک، روش ساده ای برای کاهش هزینه های انرژی و در نتیجه کاهش گازهای گلخانه ای است. در کارخانه وین تک WINTECH ایران تمامی زهوارهای درزبندی که عمدتا بر روی پروفیلهای UPVC وین تک عرضه می شود مطابق با آخرین قوانین حفظ محیط زیست اتحادیه اروپا تهیه شده و از نوع T.P.V بوده که این نوع مواد کوچکترین ضرری به محیط زیست و زندگی انسان وارد ننموده و۱۰۰% قابل بازیافت میباشد. متريال استفاده شده از آنها مي تواند در شرايط سخت جوي مانند رطوبت بالا، آب و هواي خشك و گرم، دماي زير صفر و يا حرارت بسيار بالا ظاهر خود را حفظ نمايد.
*تست مقاومت حرارتی تا ۱۵۰ درجه سانتی کراد
*تست مقاومت حرارتی تا ۴۰- درجه سانتی گراد
*تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش ماورا بنفش
*کنترل ابعاد هندسی مقاطع پروفیل
*کنترل میزان صاف بودن سطح پروفیل

شرکت پنجره وین تک


درب و پنجره هاي “يو پي وي سي” نسبت به انواع چوبي، آلومينيومي و آهني عايق هاي به مراتب بهتري هستند. در ساخت اين نوع پنجره ها، به طور معمول از شيشه دوجداره استفاده مي شود كه امكان رد و بدل شدن گرما يا سرما از محيط داخلي خانه به خارج و يا بالعكس را تقريباً غير ممكن مي سازد. اين خاصيت عايق بودن براي به وجود آوردن محيطي لذت بخش و همچنين پايين آوردن مصرف انرژي بسيار مناسب است. یکی از مزیت های مهم درب و پنجره های دوجداره upvc امکان نصب بر روی ساختمان هایی با درب و پنجره های قدیمی میباشد گروه صنعتی ماندگار- نمایندگی توری در و پنجره دوجداره وین تک کرج از سالها قبل اقدام به تعویض پنجره های قدیمی بدون هیچ گونه تخریبی در نما و داخل ساختمان کرده است. تمامی محصولات گروه صنعتی ماندگار- نمایندگی در و پنجره دوجداره وین تک کرج https://karaj-upvc.com/ دارای ضمانت نامه کتبی کالا می باشند که هیچ گونه افزایش قیمتی بابت ضمانت و خدمات پس از فروش نمایندگی در و پنجره دوجداره وین تک کرج از مشتری دریافت نمی شود, معمولا تمامی مواد مصرفی در ساخت درب و پنجره های دوجداره از استاندارد ها و ضمانت های لازم برخوردارند.